Ettevõttest

Top Conceptus OÜ tegeleb eritellimusel köögimööbli projekteerimise, tootmise, paigalduse ja müügiga.

Töötajate ja juhtkonna töökogemused köögimööbli tootmise ja paigalduse alal ulatuvad aastasse 1998.

Meie klientideks on nii sisustus- ja ehitusettevõtted kui ka lõpptarbijad. Samuti teeme allhankeid paljudele teistele mööblitootjatele.

Mööbli tootmisel kasutame kaasaegseid tootmisseadmeid, kvaliteetseid materjale ja lisatarvikuid. Koostöös suuremate tehnika maaletoojatega, saame Teile pakkuda ka laias valikus kodumasinaid, valamuid ja segisteid. Kõik meie poolt pakutavad tooted vastavad rahvusvahelistele nõuetele.

Lisateenusena pakume detailide lõikust ja serva pealistust kandiga.

Mööbli tellimisel tuleb arvestada karkassi, uste ja töötasapinnaga.

Mööblitööstuses on enamlevinumaks karkassi plaatmaterjaliks puitlaastplaat. Plaatide paksus võib olla 10-24mm. Karkassi valmistamisel kasutatakse peamiselt 16mm paksuseid melamiin- ja/või naturaalspoonkattega puitlaastplaate. Melamiinplaatide valikus on enamasti erineva puiduimitatsiooniga plaadid, kuid on ka ühevärvilisi. Naturaalspoonist pindasid saab katta lakiga, aga ka erinevate peitsitoonidega. Karkassimaterjalidena kasutame BOLDERAJA, EGGER, KRONOPOL ja REPO tooteid.

Uste toorikuks on enamasti MDF-plaat. Sõltuvalt freesitavast profiilist on paksus vahemikus 16-19mm . Värvi saab valida erinevatelt värvikaartidelt. Värvitud uksi on võimalik tellida matina ja kõrgläikelisena. Uste valikus on veel spoon-, puitraam- ja täispuituksed.

Töötasapindadest kasutatakse enamasti kõrgsurve-laminaatplaati. Seda tänu vastupidavusele, kergele hooldusele ja taskukohasele hinnale. Meie mööblikomplektides kasutatavad töötasapinnad on firmadelt EEK-TRADE, EGGER, KRONOPOL, MASS, QUARELLA jt. Tasapindu on saada ca 250 erinevas värvitoonis, nii läikivaid kui matte. Meilt on võimalik tellida ka erineva paksusega valmistatud töötasapindu. Luksuslikumate materjalidena tulevad kõne alla liimpuit (tamm, saar, kirss, pöök, mahagon), mida lakitakse, peitsitakse või isegi õlitatakse ja lisaks ka graniittasapinnad.

Tutvuge meie toodete ja teenustega, küsige julgesti lisa!